Įsivaizduokite akimirką, kai tikrosios meilės liudininke tampa beribė gamta, šalia tyvuliuojantis ramus ežeras ir lapeliais orą kutenantys beržai. Tai stebuklinga. Toks rojaus kampelis, įsikūręs vos 20 min. kelio nuo Anykščių. "Bitės vila" užburia vos tik į ją įžengus. Ramybės oazė jaunavedžiams siūlo visišką privatumą ir atidų dėmesį kiekvienam jų norui. Santuokos ceremonija gamtoje po bohemiška gėlių arka - įmanoma. Pokylis šviesioje, elegantiškoje, šiuolaikiško stiliaus viloje - įmanoma. Kitaip tariant, čia dūzgia ir pildosi svajonės.

Neįmanomą paverčiame įmanoma

"Bitės vila" komanda švenčių organizavimu užsiima jau ilgiau nei dešimtmetį. Tai daugiau nei šimtas nepakartojamų renginių. Vadovaudamasis devizu: "Nieko nėra neįmanomo", šeimos verslas pasiruošęs padėti ir prisidėti prie kiekvienos šventės bei išpildyti net įmantriausią jaunųjų norą. "Mums svarbu, kad jaunieji jaustųsi patogiai, pasitikėtų mumis ir drąsiai patikėtų mums dalį pasiruošimo rūpesčių. Dažnai jaunavedžiai vos tik atvykę, susižavėję ištaria: "Čia kaip namie!". Tai nuostabiausias komplimentas mūsų ausims", - mintimis dalijasi vilos savininkė Anna.

Šventinis savaitgalis - tik Jums

"Bitės vila" patogiai jausis iki 70 svečių. Visi jie gali ilsėti pagrindiniame pastate įrengtuose kambariuose arba atskiruose nameliuose su visais patogumais. Sodybos teritorijoje yra išsidėstę penki nameliai nakvynei ir pagrindinis namas su sale ir penkiais kambariais antrąjame aukšte. Viename namelyje gali nakvoti iki dešimt svečių, name apnakvindiname šešiolika svečių. Esant didesnei šventei, nakvynę siūloma ir pirties pastate. Vienas iš sodybos privalumų - griežta taisyklė - viena šventė per savaitgalį. Tai reiškia, kad vestuvių šventei pasirengti galima jau dieną prieš. Be streso ir įtampos dekoruoti sodybos erdves, sustyguoti paskutinius šventinius niuansus, kad didžiąją dieną liktų tik ramiai mėgautis ir visa širdimi nerti į šventinius malonumus.

Ištaiginga jungtuvių ceremonija ant ežero kranto

Vila įsikūrusi ant skaidraus Nevėžos ežero kranto. Čia plyti kruopščiai išpuoselėta ežero pakrantė, fotogeniški peizažai ir stilingi takeliai. Švenčiant čia, vestuvių nuotraukų albumas pasipildys nuostabiomis fotografijomis išraiškingo saulėlydžio ar lemputėmis lyg šviečiančiais jonvabaliais išpuoštos terasos fone.

Beribės dekoro galimybės

Vilos stilistika moderni, vyrauja šviesios, švelnios spalvos. Jos vidus stebina prašmatnaus viešbučio tipo interjeru. Pagal jaunųjų norą, šią erdvę galima paversti tiek prabangia veidrodžių karalyste, tiek itališku dvaru ar pritaikyti rustic, boho stiliaus dekoracijas. Kiekviena vizija čia gali virsti realybe, tereikia ją ištarti garsiai.

Viskas apgalvota iki menkiausios rozmarino šakelės

Nors šiuolaikinės vestuvės tampa vis modernesnės ir jose atsisakoma kai kurių tradicinių elementų, tačiau skanus, šviežias maistas yra ir bus vertinamas visada. "Bitės vila" savo klientams siūlo platų valgiaraštį, iš kurio jaunavedžiai gali pasirinkti meniu vestuvių pokyliui ir antrajai šventinei dienai. Klientų mėgstamiausia - porcijuota kiaulienos sprandinė, kepta žemoje temperatūroje ir patiekiama su "Romesco" padažu. "Bitės vila" paslaugų kokybei skiria ypatingas dėmesys. Maistas šventei gaminamas vietoje ir patiekiamas šviežias. Jei jaunavedžiai ieško kur užsisakyti desertus, vilos šeimininkai mielai rekomenduos jau patikrintus ir kokybės sertifikatą turinčius gamintojus.

Įsimintina naktis ir kitos dienos pramogos

Vestuvių naktį jaunieji, kaip pagrindiniu šventės akcentu, gali grožėtis danguje sprogstančiais fejerverkais, pagoniškai deginamu aukuru ar gintaro dulkių ugnies pliūpsniais. Ieškančius tradicijų, galima nustebinti teatralizuotu, svečių ar jaunųjų užgrobimo su tikra šaudančia patranka ir plėšikais, pasirodymu. Po pokylio, antrą vestuvių dieną, jauniesiems bei šventės svečiams siūloma praleisti aktyviai ir išmėgti platų vandens pramogų asortimentą. Čia galima pasimėgauti pirtimi ar tempiant motorinei valčiai, parašiutu kilti į orą. Įspūdžių netrūks ir tiems, kurie norėtų pasiplaukioti kateriu, čiuožti vandens slidėmis. Tai vieta, kurioje norisi užsibūti, kuo jautriau patirti ir pasimėgauti.

Kontaktai: Bites Vila,

Antežerio kaimas, Skiemonių seniūnija,

Anykščių rajonas

Vilos savininkė Anna 8 698 06 080

Klausimai dėl kainų, vilos užimtumo ir kiti bendri klausimai 8 689 31 111

www.bitesvila.lt

El.paštas: bitesvila@gmail.com